Licensed to Bloomfield High School - CT
                                       HY-TEK's Meet Manager 4/11/2016 04:48 PM
                 Bloomfield Youth Developmental I - 4/10/2016                  
                            Bloomfield High School                             
                                    Results                                    
 
Girls 5-6 100 Meter Dash
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
Finals
  1 Morris, Ka'Myra           10 Central Conn             25.82  
  2 Joseph, Siobhan           10 Danbury Flye             27.92  
 
Girls 7-8 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Moore, Deanna             08 CT Hawks Tra             18.17   1 
  2 Andrew, Nadia             08 Nutmeg Strid             18.18   2 
  3 Wilson, Mya               08 Central Conn             18.44   3 
  4 Dixon, Soleigh            08 Central Conn             19.49   2 
  5 Duncan, D'Asia            08 Central Conn             20.44   2 
  6 Bond, Chyle               09 CT Hawks Tra             21.03   1 
  7 Scott, Faith              08 Central Conn             21.36   2 
  8 Gibb, Abigial             08 Unattached               21.86   1 
  9 Anderson, Mya             08 Central Conn             21.90   1 
 10 Peterson, Margaret        08 Central Conn             22.01   1 
 11 Markus, Camille           08 Danbury Flye             23.06   2 
 12 Reinoso, Emily            08 Danbury Flye             26.64   2 
 
Girls 9-10 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Robertson, Shalisha       06 CT Hawks Tra             15.70   1 
  2 Wilson, Dream             07 Central Conn             16.61   1 
  3 Schaniel, Alexis          06 Danbury Flye             17.73   2 
  4 Toussaint, Zaiya          06 CT Hawks Tra             18.02   1 
  5 Silkoff, Cassandra        07 Derby Red Ra             18.22   2 
  6 Rivera, Alyssa            07 CT Hawks Tra             19.51   1 
  7 Carroll, Gabrielle        07 Nutmeg Strid             19.74   2 
  8 Taft, Gianna              06 Danbury Flye             20.09   1 
  9 Banbury, Alexa            07 Central Conn             21.01   1 
 10 Dannucci, Remy            07 Danbury Flye             21.58   2 
 
Girls 11-12 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Williams, Kimberleigh     05 Danbury Flye             15.06   1 
  2 Garcia, Caylee            04 Central Conn             16.79   1 
  3 McCown, Jada              05 CT Hawks Tra             17.02   1 
  4 Mcdonald, Zoe             05 Central Conn             17.32   1 
  5 Campbell, Imani           05 CT Hawks Tra             17.50   1 
  6 Spell, Kalis              04 CT Hawks Tra             17.99   2 
  7 Carroll, Tatum            05 Nutmeg Strid             18.61   2 
  8 Debonis, Samantha         05 Danbury Flye             19.88   1 
  9 Scott, Kelsey             04 Central Conn             20.02   2 
 10 Alvarado, Daniella        04 Danbury Flye             21.89   2 
 
Girls 13-14 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Sherman, Danae            02 Danbury Flye             14.60   1 
  2 Khanthaphixay, Annaly     02 Derby Red Ra             14.84   1 
  3 Battaglino, Cassandra     02 Derby Red Ra             15.14   1 
  4 Moore, Leah               03 CT Hawks Tra             16.11   1 
  5 Curio, Skyler             02 Derby Red Ra             16.24   1 
  6 Douglas, Claire           02 Derby Red Ra             18.96   1 
 -- Gary, Leila               03 Central Conn                NT   2 
 -- Belvit, Hope              02 Central Conn                NT   2 
 -- Palmer, Abigail           03 Central Conn                NT   2 
 
Girls 15-16 100 Meter Dash
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Gilbert, Greta            01 Danbury Flye             14.45  
 
Girls 5-6 400 Meter Dash
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Morris, Ka'Myra           10 Central Conn              0.01  
 
Girls 7-8 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Moore, Deanna             08 CT Hawks Tra           1:25.69   1 
  2 Dixon, Soleigh            08 Central Conn           1:30.51   1 
  3 Sirdine, Payton           08 Central Conn           1:34.37   1 
  4 Duncan, D'Asia            08 Central Conn           1:36.36   2 
  5 Scott, Faith              08 Central Conn           1:50.73   2 
  6 Anderson, Mya             08 Central Conn           2:00.48   2 
 
Girls 9-10 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Williams, Kiylah          07 Central Conn           1:18.43   1 
  2 Peterson, Amelia          06 Central Conn           1:22.16   1 
  3 Wilson, Dream             07 Central Conn           1:24.11   1 
  4 Silkoff, Cassandra        07 Derby Red Ra           1:29.90   2 
  5 Rochester, Asia           07 Central Conn           1:33.77   1 
  6 Carroll, Gabrielle        07 Nutmeg Strid           1:35.77   2 
  7 Thomas, Shamira           07 Central Conn           1:35.97   1 
  8 Zaloski, Katelyn          06 Danbury Flye           1:37.16   2 
  9 Iorio, Kelsey             07 Danbury Flye           1:49.24   2 
 10 Dannucci, Remy            07 Danbury Flye           1:54.90   2 
 
Girls 11-12 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Whelchel, Sofia           04 Danbury Flye           1:13.27   1 
  2 Novas, Aaliyah            04 Danbury Flye           1:14.02   1 
  3 Gilliard, Briana          04 Danbury Flye           1:15.15   1 
  4 Teixeira, Marianna        04 Danbury Flye           1:15.36   1 
  5 Mcdonald, Zoe             05 Central Conn           1:17.18   3 
  6 Downes, Aurelia           05 Central Conn           1:25.44   1 
  7 Garcia, Caylee            04 Central Conn           1:26.97   2 
  8 Cordero, Shayla           05 Danbury Flye           1:27.88   2 
  9 Kulis, Alexa              05 Nutmeg Strid           1:31.56   3 
 10 Filipczak, Zofia          05 CT Hawks Tra           1:37.56   2 
 11 Debonis, Samantha         05 Danbury Flye           1:42.37   3 
 12 Scott, Kelsey             04 Central Conn           1:48.63   3 
 13 Alvarado, Daniella        04 Danbury Flye           1:58.23   3 
 
Girls 13-14 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Sherman, Danae            02 Danbury Flye           1:07.18   1 
  2 Gibson, Jadyn             03 Central Conn           1:07.45   1 
  3 Registe, Nikeya           03 Central Conn           1:13.19   1 
  4 Karp, Bethany             03 Nutmeg Strid           1:14.49   3 
  5 Hanock, Sabrina           02 Derby Red Ra           1:15.03   2 
  6 Roy, Lauren               03 Central Conn           1:15.05   1 
  7 Gary, Leila               03 Central Conn           1:16.14   2 
  8 Curio, Skyler             02 Derby Red Ra           1:16.82   3 
  9 DeSantos, Ellie           03 Central Conn           1:20.15   2 
 10 Cadoff, Isabel            03 Nutmeg Strid           1:21.23   3 
 11 Jacobson, Isabel          03 Central Conn           1:21.36   2 
 12 Belvit, Hope              02 Central Conn           1:22.91   2 
 13 Douglas, Claire           02 Derby Red Ra           1:29.98   2 
 
Girls 7-8 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Duncan, D'Asia            08 Central Conn           3:36.25  
  2 Peterson, Margaret        08 Central Conn           3:43.59  
  3 Grogean, Maya             08 Nutmeg Strid           4:00.47  
  4 Sirdine, Payton           08 Central Conn           4:09.15  
 
Girls 9-10 800 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Donascimento, Keila       06 Danbury Flye           2:48.85   1 
  2 Walters, Olivia           06 Danbury Flye           2:56.70   1 
  3 Williams, Kiylah          07 Central Conn           3:00.93   1 
  4 Grogean, Sydney           06 Nutmeg Strid           3:13.89   2 
  5 Thomas, Shamira           07 Central Conn           3:16.80   1 
  6 Silkoff, Cassandra        07 Derby Red Ra           3:19.71   2 
  7 Rochester, Asia           07 Central Conn           3:26.09   1 
  8 Filipczak, Blanka         07 CT Hawks Tra           3:30.80   2 
  9 Zaloski, Katelyn          06 Danbury Flye           3:32.59   1 
 
Girls 11-12 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Blackwell, Kayla          05 CT Hawks Tra           2:56.39  
  2 Downes, Aurelia           05 Central Conn           3:16.41  
  3 Garrett, Sanai            05 CT Hawks Tra           3:18.88  
  4 Cordero, Shayla           05 Danbury Flye           3:25.81  
  5 Filipczak, Zofia          05 CT Hawks Tra           3:29.02  
  6 Mills, Lily               04 Danbury Flye           3:33.39  
  7 Palmer, Emma              05 Central Conn           3:49.16  
 
Girls 13-14 800 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Peterson, Daphne          03 Central Conn           2:45.51   1 
  2 Edwards, Dagny            02 Central Conn           2:48.83   1 
  3 Popham, Nicole            03 Danbury Flye           2:52.52   1 
  4 Registe, Nikeya           03 Central Conn           2:56.61   1 
  5 DeSantos, Ellie           03 Central Conn           3:00.11   2 
  6 Gary, Leila               03 Central Conn           3:00.21   2 
  7 Jacobson, Isabel          03 Central Conn           3:03.69   2 
  8 Cadoff, Isabel            03 Nutmeg Strid           3:04.75   1 
  9 Miller, Lyric             03 CT Hawks Tra           3:05.95   1 
 10 Palmer, Abigail           03 Central Conn           3:08.64   1 
 11 Belvit, Hope              02 Central Conn           3:29.66   2 
 
Girls 15-16 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Gilbert, Greta            01 Danbury Flye           2:44.71  
 
Girls 9-10 1600 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Peterson, Amelia          06 Central Conn           6:30.00  
  2 Grogean, Sydney           06 Nutmeg Strid           7:04.18  
  3 Batista, Victoria         06 Danbury Flye           7:22.52  
 
Girls 11-12 1600 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Blackwell, Kayla          05 CT Hawks Tra           6:15.97  
  2 You, Emily                04 Danbury Flye           7:39.43  
 
Girls 13-14 1600 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Hanock, Sabrina           02 Derby Red Ra           5:50.17   2 
  2 Khanthaphixay, Annaly     02 Derby Red Ra           5:54.58   2 
  3 Teixeira, Gabriella       03 Danbury Flye           5:55.11   1 
  4 Fox, Valerie              02 Danbury Flye           5:58.04   1 
  5 Karp, Bethany             03 Nutmeg Strid           5:59.38   2 
  6 Bornstein, Peyton         03 Unattached             5:59.74   1 
  7 Kulis, Faith              02 Nutmeg Strid           6:02.34   1 
  8 Mendez, Vivian            03 Danbury Flye           6:02.50   1 
  9 Battaglino, Cassandra     02 Derby Red Ra           6:14.07   2 
 10 Peterson, Daphne          03 Central Conn           6:14.81   1 
 11 Edwards, Dagny            02 Central Conn           6:20.99   1 
 12 Rowley, Gloria            03 Nutmeg Strid           6:25.46   2 
 13 Douglas, Claire           02 Derby Red Ra           6:46.54   2 
 
Girls 5-6 80 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Morris, Ka'Myra           10 Central Conn             23.52  
  2 King, Jazlyn              10 Danbury Flye             24.10  
  3 Joseph, Siobhan           10 Danbury Flye             28.42  
 
Girls 7-8 80 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Wilson, Mya               08 Central Conn             17.33   3 
  2 Sirdine, Payton           08 Central Conn             17.85   1 
  3 Moore, Deanna             08 CT Hawks Tra             18.24   2 
  4 Dixon, Soleigh            08 Central Conn             19.09   1 
  5 Gibb, Abigial             08 Unattached               21.43   1 
  6 Bond, Chyle               09 CT Hawks Tra             21.62   2 
  7 Gilliard, Nia             09 Danbury Flye             24.37   2 
  8 Markus, Camille           08 Danbury Flye             24.58   4 
  9 Reinoso, Emily            08 Danbury Flye           1:13.46   2 
 
Girls 9-10 80 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Robertson, Shalisha       06 CT Hawks Tra             16.50   1 
  2 Filipczak, Blanka         07 CT Hawks Tra             17.82   2 
  3 Toussaint, Zaiya          06 CT Hawks Tra             18.52   2 
  4 Rivera, Alyssa            07 CT Hawks Tra             18.91   1 
 
Girls 11-12 80 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Mcdonald, Zoe             05 Central Conn             16.00   1 
  2 Bowman, Zoe               04 Danbury Flye             23.99   1 
  3 Morse, Adrianna           04 Nutmeg Strid             24.01   2 
 
Girls 13-14 100 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Roy, Lauren               03 Central Conn             19.73  
 
Girls 13-14 200 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Registe, Nikeya           03 Central Conn             38.01  
  2 Miller, Lyric             03 CT Hawks Tra             40.92  
 
Girls 9-10 400 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Danbury Flyers  'A'                                 1:05.81  
     1) Schaniel, Alexis 06             2) Whelchel, Corinne 06           
     3) Walters, Olivia 06              4) Batista, Victoria 06           
 
Girls 11-12 400 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Danbury Flyers  'A'                                   57.85  
     1) Novas, Aaliyah 04               2) Gilliard, Briana 04            
     3) Williams, Kimberleigh 05        4) Whelchel, Sofia 04             
 
Girls 13-14 3200 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 Derby Red Raiders  'A'                             12:24.99  
     1) Khanthaphixay, Annaly 02        2) Battaglino, Cassandra 02       
     3) Hanock, Sabrina 02              4) Curio, Skyler 02               
 
Girls 11-12 High Jump
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Bowman, Zoe               04 Danbury Flye           3-08.00  
  2 Gilliard, Briana          04 Danbury Flye           3-04.00  
  3 Filipczak, Zofia          05 CT Hawks Tra           2-10.00  
 
Girls 13-14 High Jump
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Roy, Lauren               03 Central Conn           4-02.00  
  2 Stafford, Kennedi         03 CT Hawks Tra           4-00.00  
  3 Garcia, Cassidy           02 Central Conn          J4-00.00  
 
Girls 15-16 High Jump
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Gilbert, Greta            01 Danbury Flye           4-06.00  
 
Girls 7-8 Long Jump
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Scott, Faith              08 Central Conn           7-09.75  
  2 Anderson, Mya             08 Central Conn           7-08.00  
  3 Gilliard, Nia             09 Danbury Flye           4-10.00  
 
Girls 9-10 Long Jump
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Williams, Kiylah          07 Central Conn          10-04.00  
  2 Walters, Olivia           06 Danbury Flye           9-10.25  
  3 Toussaint, Zaiya          06 CT Hawks Tra           8-08.00  
  3 Wilson, Dream             07 Central Conn           8-08.00  
  5 Filipczak, Blanka         07 CT Hawks Tra           8-06.50  
  6 Iorio, Kelsey             07 Danbury Flye           8-04.25  
  7 Grogean, Sydney           06 Nutmeg Strid           7-07.00  
  8 Bevilacqua, Emily         07 Nutmeg Strid           7-02.50  
  9 Carroll, Gabrielle        07 Nutmeg Strid           6-09.50  
 10 Rochester, Asia           07 Central Conn           4-05.25  
 -- Zaloski, Katelyn          06 Danbury Flye              FOUL  
 -- Banbury, Alexa            07 Central Conn              FOUL  
 
Girls 11-12 Long Jump
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Whelchel, Sofia           04 Danbury Flye          12-04.25  
  2 Teixeira, Marianna        04 Danbury Flye          11-06.00  
  3 Garcia, Caylee            04 Central Conn          11-00.00  
  4 Mcdonald, Layla           05 Central Conn           7-11.00  
  5 Downes, Aurelia           05 Central Conn           7-07.50  
  6 Morse, Adrianna           04 Nutmeg Strid           7-00.00  
  6 Garrett, Sanai            05 CT Hawks Tra           7-00.00  
  8 Carroll, Tatum            05 Nutmeg Strid           6-06.00  
  9 Scott, Kelsey             04 Central Conn           3-11.00  
 
Girls 13-14 Long Jump
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Stafford, Kennedi         03 CT Hawks Tra          13-11.00  
  2 Palmer, Abigail           03 Central Conn          12-06.00  
  3 Edwards, Dagny            02 Central Conn          12-03.50  
  4 Teixeira, Gabriella       03 Danbury Flye          11-02.00  
 -- Peterson, Daphne          03 Central Conn              FOUL  
 
Girls 7-8 Shot Put 2 kg
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Wilson, Mya               08 Central Conn          15-10.00  
 
Girls 9-10 Shot Put 6 lb
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Robertson, Shalisha       06 CT Hawks Tra          24-07.00  
  2 Taft, Gianna              06 Danbury Flye          15-00.00  
  3 Schaniel, Alexis          06 Danbury Flye          14-10.00  
  4 Batista, Victoria         06 Danbury Flye          13-02.50  
 
Girls 11-12 Shot Put 6 lb
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Campbell, Imani           05 CT Hawks Tra          24-04.00  
  2 McCown, Jada              05 CT Hawks Tra          22-00.00  
  3 Mcdonald, Layla           05 Central Conn          19-10.00  
  4 Williams, Kimberleigh     05 Danbury Flye          18-02.00  
  5 Hyman-Spell, Kalis        04 CT Hawks Tra          17-01.50  
  6 Cordero, Shayla           05 Danbury Flye          15-04.00  
  7 Alvarado, Daniella        04 Danbury Flye          11-11.00  
 
Girls 13-14 Shot Put 6 lb
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Moore, Leah               03 CT Hawks Tra          34-10.50  
  2 Smith, Alanna             03 Danbury Flye          21-00.00  
  3 Mendez, Vivian            03 Danbury Flye          17-07.00  
  4 Popham, Nicole            03 Danbury Flye          17-01.00  
 
Girls 13-14 Discus Throw
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Mendez, Vivian            03 Danbury Flye          72-08.50  
  2 Gibson, Jadyn             03 Central Conn          47-06.50  
  3 Sherman, Danae            02 Danbury Flye             43-10  
  4 Fox, Valerie              02 Danbury Flye             23-10  
 
Girls 5-6 Javelin Throw Turbo
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 King, Jazlyn              10 Danbury Flye             18-06  
  2 Joseph, Siobhan           10 Danbury Flye             15-03  
 
Girls 7-8 Javelin Throw Turbo - 300
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Grogean, Maya             08 Nutmeg Strid             19-05  
  2 Gibb, Abigial             08 Unattached               18-10  
  3 Markus, Camille           08 Danbury Flye             16-11  
  4 Andrew, Nadia             08 Nutmeg Strid          15-03.50  
  5 Reinoso, Emily            08 Danbury Flye             11-00  
 
Girls 9-10 Javelin Throw Turbo - 300
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Taft, Gianna              06 Danbury Flye             29-10  
  2 Dannucci, Remy            07 Danbury Flye             19-00  
 
Girls 11-12 Javelin Throw Turbo - 300
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 McCown, Jada              05 CT Hawks Tra             52-03  
  2 Mills, Lily               04 Danbury Flye          43-09.50  
  3 Novas, Aaliyah            04 Danbury Flye             39-11  
  4 Debonis, Samantha         05 Danbury Flye             27-06  
  5 You, Emily                04 Danbury Flye             23-10  
 
Girls 13-14 Javelin Throw Turbo - 600
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Gibson, Jadyn             03 Central Conn             50-07  
 
Boys 5-6 100 Meter Dash
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Towe, Amadi               10 CT Hawks Tra             19.83  
  2 Thomas, Ryan              11 Central Conn             22.11  
  3 Harris, Jayden            10 Danbury Flye             22.23  
  4 Alvarado, Samuel          10 Danbury Flye             26.48  
  5 Inniss, Malachi           11 Central Conn             26.62  
 
Boys 7-8 100 Meter Dash
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Soares Jr, Stephen        09 CT Hawks Tra             19.24  
  2 Oyetibo, Boluwatiwi       08 Danbury Flye             19.35  
  3 Iorio, Justin             08 Danbury Flye             20.28  
  4 Caravallo, Anthony        09 Central Conn             20.85  
  5 Thomas, Camron            09 Central CT J             20.88  
  6 Mendez, Julian            08 Danbury Flye             22.15  
 
Boys 9-10 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 White, Aaron              06 Central Conn             15.11   2 
  2 Chamberlain, Josiah       07 Central Conn             15.77   1 
  3 Nalley, Kaidyn            07 Danbury Flye             16.80   1 
  4 Burney, Jayden            06 Central Conn             17.67   1 
  5 Fahey, Joseph             06 Unattached               17.74   2 
  6 Gill, Kahnai              06 Central Conn             17.96   3 
  7 Gibb, Joshua              06 Unattached               18.57   2 
  8 Slack, Michael            07 Derby Red Ra             18.72   2 
  9 Stewart, Canaan           07 CT Hawks Tra             18.77   1 
 10 Sanchez, Luke             06 Derby Red Ra             19.17   1 
 11 Moye, Jeremiah            07 CT Hawks Tra             19.77   3 
 12 Omran, Ibrahim            07 Danbury Flye             19.97   3 
 13 Camby, Trai               07 Central Conn             23.02   2 
 14 Kerrigan, Avery           07 Central Conn             23.16   2 
 15 Farmer Campbell, Julian   07 Danbury Flye             27.05   1 
 
Boys 11-12 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 McLean-Felix, Zahir       04 Danbury Flye             16.08   1 
  2 Toussaint, Ralph          04 CT Hawks Tra             16.22   1 
  3 Resto, Lorenzo            05 Central Conn             16.29   1 
  4 Stevens, Landen           05 Central Conn             16.51   2 
  5 Bourdoulous, Noah         05 Nutmeg Strid             16.64   2 
  6 Rivera, Isaiah            05 CT Hawks Tra             16.89   1 
  7 Harraden, Alex            04 Central Conn             17.10   1 
  8 Grey III, Neville         05 Danbury Flye             17.17   1 
  9 Taylor, Mark              05 CT Hawks Tra             17.70   1 
 
Boys 13-14 100 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Ferris, Toby              02 Nutmeg Strid             13.25   2 
  2 Karp, Ryan                02 Nutmeg Strid             13.31   1 
  3 Reyes, Tomas              02 Nutmeg Strid             13.43   2 
  4 Guevara-Cragwell, Javan   02 Derby Red Ra             14.21   1 
  5 Falsetta, Michael         02 Nutmeg Strid             14.23   1 
  6 Parrella, Mickey          02 Nutmeg Strid             15.14   2 
  7 Ford Jr., Tyquan          02 CT Hawks Tra             15.18   1 
  8 Soto, Chris               03 Derby Red Ra             15.57   2 
  9 Gardener, Justyn          03 Central Conn             15.61   1 
 10 Sanchez, Evan             03 Derby Red Ra             16.27   1 
 
Boys 15-16 100 Meter Dash
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Murphy, Keenan            01 Nutmeg Strid             13.56  
 
Boys 5-6 400 Meter Dash
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Inniss, Malachi           11 Central Conn           3:15.01  
 
Boys 9-10 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 White, Aaron              06 Central Conn           1:20.72   2 
  2 Burney, Jayden            06 Central Conn           1:26.77   1 
  3 Slack, Michael            07 Derby Red Ra           1:30.14   2 
  4 Gill, Kahnai              06 Central Conn           1:32.10   2 
  5 Sanchez, Luke             06 Derby Red Ra           1:35.06   2 
  6 Kennon, Liam              07 Unattached             1:39.75   1 
  7 Camby, Trai               07 Central Conn           1:42.06   1 
  8 Omran, Ibrahim            07 Danbury Flye           1:48.14   1 
  9 Kerrigan, Avery           07 Central Conn           1:58.72   1 
 
Boys 13-14 400 Meter Dash
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Parrella, Mickey          02 Nutmeg Strid           1:02.17   3 
  2 Hon, Nathan               02 Nutmeg Strid           1:07.33   2 
  3 Guevara-Cragwell, Javan   02 Derby Red Ra           1:09.61   2 
  4 Soto, Chris               03 Derby Red Ra           1:12.30   1 
  5 Andrew, Tristan           02 Nutmeg Strid           1:12.38   2 
  6 Smith, William            02 Central Conn           1:13.74   1 
  7 Bevilacqua, Joey          03 Nutmeg Strid           1:14.09   2 
  8 Marbou, Alex              03 Unattached             1:17.12   1 
  9 Sanchez, Evan             03 Derby Red Ra           1:20.69   2 
 10 Schoelkopf, Jonathan      03 Danbury Flye           1:26.08   1 
 11 Elkins, Ian               03 Danbury Flye           1:34.30   1 
 
Boys 9-10 800 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Manson, Ja'Mari           06 Central Conn           2:49.36   1 
  2 Collins, Brandon          06 Central Conn           2:53.24   1 
  3 Martin, Owen              07 Nutmeg Strid           3:11.64   1 
  4 Puffer, Luke              07 Central Conn           3:13.93   1 
  5 Slack, Michael            07 Derby Red Ra           3:16.75   2 
  6 Gibb, Joshua              06 Unattached             3:21.57   2 
  7 Sanchez, Luke             06 Derby Red Ra           3:22.04   2 
  8 Alvarado, Elias           06 Danbury Flye           3:25.29   1 
  9 Camby, Trai               07 Central Conn           4:55.00   1 
 
Boys 11-12 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Puffer, Aidan             04 Central Conn           2:33.32  
  2 Long, Jaden               05 Central Conn           2:43.44  
  3 Scappaticci, Ryan         04 Unattached             2:46.68  
  4 Harraden, Alex            04 Central Conn           3:06.36  
  5 Ambrose, Robert           05 CT Hawks Tra           3:22.09  
  6 Cooney, Patrick           04 Nutmeg Strid           3:44.89  
 
Boys 13-14 800 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Andrew, Tristan           02 Nutmeg Strid           2:38.24  
  2 Smith, William            02 Central Conn           2:41.98  
  3 Rakowski, Mitchell        02 Central Conn           2:49.23  
  4 Fox, Adam                 02 Danbury Flye           2:50.82  
  5 Schoelkopf, Jonathan      03 Danbury Flye           3:16.46  
  6 Elkins, Ian               03 Danbury Flye           3:35.41  
 
Boys 9-10 1600 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Collins, Brandon          06 Central Conn           6:13.39  
  2 Manson, Ja'Mari           06 Central Conn           6:29.11  
  3 Martin, Owen              07 Nutmeg Strid           6:44.07  
  4 Puffer, Luke              07 Central Conn           6:55.40  
 
Boys 11-12 1600 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Puffer, Aidan             04 Central Conn           5:18.80  
  2 Long, Jaden               05 Central Conn           6:00.80  
  3 Scappaticci, Ryan         04 Unattached             7:27.21  
 
Boys 13-14 1600 Meter Run
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Jacobs, Nicholas          02 Nutmeg Strid           5:21.63   1 
  2 Bevilacqua, Joey          03 Nutmeg Strid           5:48.25   1 
  3 Hon, Nathan               02 Nutmeg Strid           6:00.57   2 
  4 Guevara-Cragwell, Javan   02 Derby Red Ra           6:03.45   2 
  5 Marbou, Alex              03 Unattached             6:14.11   1 
  6 Furr, Ryan                02 Nutmeg Strid           6:14.14   1 
  7 Soto, Chris               03 Derby Red Ra           6:16.79   2 
  8 Rakowski, Mitchell        02 Central Conn           6:21.03   1 
  9 Sanchez, Evan             03 Derby Red Ra           6:44.28   1 
 10 Fox, Adam                 02 Danbury Flye           6:50.19   1 
 
Boys 15-16 1600 Meter Run
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Masi, Jackson             01 Nutmeg Strid           5:21.66  
 
Boys 5-6 80 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Towe, Amadi               10 CT Hawks Tra             19.52   2 
  2 Thomas, Ryan              11 Central Conn             19.95   2 
  3 Stevens, Levi             10 Central Conn             25.52   1 
  4 Inniss, Malachi           11 Central Conn             27.66   2 
  5 Alvarado, Samuel          10 Danbury Flye             30.28   1 
 
Boys 7-8 80 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Mendez, Julian            08 Danbury Flye             19.69  
  2 Caravallo, Anthony        09 Central Conn             21.00  
  3 Soares Jr, Stephen        09 CT Hawks Tra             21.09  
  4 Spencer, Graham           09 Nutmeg Strid             21.64  
 
Boys 9-10 80 Meter Hurdles
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
  1 White, Aaron              06 Central Conn             16.51   1 
  2 Farmer Campbell, Julian   07 Danbury Flye             17.22   1 
  3 Gill, Kahnai              06 Central Conn             17.34   1 
  4 Nalley, Kaidyn            07 Danbury Flye             18.17   2 
  5 Stewart, Canaan           07 CT Hawks Tra             18.47   2 
  6 Chikel, Zion              07 CT Hawks Tra             25.35   2 
 
Boys 11-12 80 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Moore Jr, Gary            04 CT Hawks Tra             14.56  
  2 Bourdoulous, Noah         05 Nutmeg Strid             19.09  
  3 Ambrose, Robert           05 CT Hawks Tra             19.42  
 
Boys 13-14 100 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Ferris, Toby              02 Nutmeg Strid             19.19  
 -- Falsetta, Michael         02 Nutmeg Strid                DQ  
 
Boys 13-14 200 Meter Hurdles
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Reyes, Tomas              02 Nutmeg Strid             33.55  
 
Boys 11-12 400 Meter Relay
=======================================================================
    Team                                                 Finals  Points
=======================================================================
  1 CT Hawks Track Club  'A'                            1:00.40  
     1) Moore, Davian 05                2) Moore Jr, Gary 04              
     3) Stewart, Noah 04                4) Lasane Jr, Russell 05          
  2 Danbury Flyers  'A'                                 1:02.82  
     1) Barros, Anthony 05              2) Grey III, Neville 05           
     3) Schoelkopf, Thomas 05           4) McLean-Felix, Zahir 04         
 
Boys 9-10 High Jump
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Burney, Jayden            06 Central Conn           3-08.00  
  2 Farmer Campbell, Julian   07 Danbury Flye           3-04.00  
  3 Stewart, Canaan           07 CT Hawks Tra           2-10.00  
 
Boys 11-12 High Jump
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Long, Jaden               05 Central Conn           4-00.00  
  2 Burney, Knoah             04 CT Hawks Tra           3-04.00  
  3 Stevens, Landen           05 Central Conn           3-02.00  
 
Boys 13-14 High Jump
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Ford Jr., Tyquan          02 CT Hawks Tra           4-00.00  
 
Boys 5-6 Long Jump
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Gibb, Simeon              10 Unattached             6-05.00  
  2 Stevens, Levi             10 Central Conn           5-00.00  
 
Boys 7-8 Long Jump
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Thomas, Camron            09 Central CT J           7-00.50  
  2 Spencer, Graham           09 Nutmeg Strid           5-00.50  
 
Boys 9-10 Long Jump
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Manson, Ja'Mari           06 Central Conn          11-07.00  
  2 Nalley, Kaidyn            07 Danbury Flye           9-10.50  
  3 Chamberlain, Josiah       07 Central Conn           9-03.25  
  4 Fahey, Joseph             06 Unattached             8-11.25  
  5 Martin, Owen              07 Nutmeg Strid           8-10.75  
  6 Gibb, Joshua              06 Unattached             8-03.50  
  7 Kerrigan, Avery           07 Central Conn           5-10.00  
  8 Puffer, Luke              07 Central Conn           5-09.75  
  9 Omran, Ibrahim            07 Danbury Flye           4-08.00  
 
Boys 11-12 Long Jump
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Resto, Lorenzo            05 Central Conn          11-10.00  
  2 Stevens, Landen           05 Central Conn          11-06.50  
 
Boys 13-14 Long Jump
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Karp, Ryan                02 Nutmeg Strid          15-10.75  
  2 Hon, Nathan               02 Nutmeg Strid          15-04.25  
  3 Reyes, Tomas              02 Nutmeg Strid          15-02.75  
  4 Andrew, Tristan           02 Nutmeg Strid          13-04.50  
 
Boys 15-16 Long Jump
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Murphy, Keenan            01 Nutmeg Strid          12-10.00  
 
Boys 7-8 Shot Put 2 kg
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Soares Jr, Stephen        09 CT Hawks Tra          14-06.50  
  2 Oyetibo, Boluwatiwi       08 Danbury Flye          12-06.50  
 
Boys 9-10 Shot Put 6 lb
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Moye, Jeremiah            07 CT Hawks Tra          11-05.50  
  2 Bordoy, Francisco         07 Danbury Flye           7-04.00  
 
Boys 11-12 Shot Put 6 lb
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 McLean-Felix, Zahir       04 Danbury Flye          25-04.00  
  2 Toussaint, Ralph          04 CT Hawks Tra          20-09.50  
  3 Schoelkopf, Thomas        05 Danbury Flye          20-09.00  
  4 Taylor, Mark              05 CT Hawks Tra          19-08.00  
  5 Rivera, Isaiah            05 CT Hawks Tra          19-02.00  
  6 Grey III, Neville         05 Danbury Flye          16-00.00  
 
Boys 13-14 Shot Put 4 kg
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Gardener, Justyn          03 Central Conn          21-11.50  
  2 Furr, Ryan                02 Nutmeg Strid          17-09.50  
 
Boys 5-6 Javelin Throw Turbo
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Towe, Amadi               10 CT Hawks Tra             67-00  
  2 Alvarado, Samuel          10 Danbury Flye             20-11  
 
Boys 7-8 Javelin Throw Turbo - 300
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Oyetibo, Boluwatiwi       08 Danbury Flye             23-10  
  2 Iorio, Justin             08 Danbury Flye             19-10  
  3 Mendez, Julian            08 Danbury Flye          19-08.50  
 
Boys 9-10 Javelin Throw Turbo - 300
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Fahey, Joseph             06 Unattached               68-02  
  2 Alvarado, Elias           06 Danbury Flye             38-07  
  3 Chikel, Zion              07 CT Hawks Tra             36-09  
  4 Moye, Jeremiah            07 CT Hawks Tra             18-10  
 
Boys 11-12 Javelin Throw Turbo - 300
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Moore Jr, Gary            04 CT Hawks Tra            117-09  
  2 Lasane Jr, Russell        05 CT Hawks Tra             68-06  
  3 Toussaint, Ralph          04 CT Hawks Tra             67-05  
  4 Taylor, Mark              05 CT Hawks Tra             27-03  
 
Boys 13-14 Javelin Throw Turbo - 600
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Falsetta, Michael         02 Nutmeg Strid             72-00  
  2 Furr, Ryan                02 Nutmeg Strid             69-05  
  3 Gardener, Justyn          03 Central Conn             51-01  
  4 Fox, Adam                 02 Danbury Flye             41-05  
  5 Schoelkopf, Jonathan      03 Danbury Flye             39-04  
  6 Elkins, Ian               03 Danbury Flye             21-03