34th Reindeer Relays
                  Zeoli Fieldhouse, Wilton, CT
                           12/23/2018  

                   Varsity Boys 45 Meter Hurdles                    
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Aidan McShane         12 Masuk                    7.27   3    10
  2 Isaiah Roberson       10 Masuk                    7.39   2     8
  3 Christian Anastos     12 Wilton                   7.73   3     6
  4 Charlie Golbourn      12 Wilton                   7.82   2     5
  5 Simon Alexander       10 Wilton                   7.82   3     4
  6 Matthew Chalon        12 New Canaan               7.86   3     3
  7 John Macfarlane       11 Masuk                    7.93   2     2
  8 Kieran Daly           12 Darien                   8.03   1     1
  9 Dylan Robichaud       10 Wilton                   8.23   2      
 10 Griffen Dayton        11 New Canaan               8.29   3      
 11 Adam Brophy           10 Wilton                   8.39   1      
 12 Eric Meade             9 Woodland                 8.52   2      
 13 Nick Chavez           10 Wilton                   8.79   1      

                   Varsity Girls 45 Meter Hurdles                   
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Isabella Azar-Brandes 12 Pomperaug                7.87   3    10
  2 Isha Teredesai        11 New Canaan               8.25   3     8
  3 Kate Hodska           10 Masuk                    8.70   2     6
  4 Madeline Pfeiffer     10 Wilton                   8.73   3     5
  5 Grace Stephens         9 Masuk                    8.76   2     4
  6 Alyssa Van Alstyne    12 Woodland                 9.59   2     3
  7 Hailey Bernier        11 Woodland                 9.70   2     2
  8 Hannah Moore          10 New Canaan               9.73   1     1
  9 Ava Sedensky           9 Pomperaug                9.75   2      
 10 Eliana Cambra         11 Woodland                 9.76   2      
 11 Ava Graham             9 Bethel                   9.81   1      
  s Camryn Sung           10 New Canaan                 NT   1      
  s Anna Wayland           9 Darien                     NT   1      
  s Maureen Campbell      10 Wilton                     NT   3      
  s Kiri Clancy           11 Wilton                     NT   3      
  s Eva Houlihan           9 Pomperaug                  NT   3      

                Varsity Boys 4x375 Meter Relay                 
===============================================================
    Team                                          Time H#   Pts
---------------------------------------------------------------
  1 New Canaan A                              3:33.66   2    10
  2 Wilton A                                  3:38.47   2     8
  3 Woodland A                                3:39.76   2     6
  4 Pomperaug A                               3:41.09   2     5
  5 Masuk A                                   3:49.09   2     4
  6 Darien A                                  3:52.68   2     3
  7 Bethel A                                  4:06.64   2     2
  n Bethel B                                       NT   1      
  n Darien B                                       NT   1      
  n Darien C                                       NT   1      
  n Darien D                                       NT   1      
  n Pomperaug B                                    NT   1      
  n Woodland B                                     NT   1      
  n Wilton B                                       NT   1      

                Varsity Girls 4x375 Meter Relay                
===============================================================
    Team                                          Time H#   Pts
---------------------------------------------------------------
  1 Wilton A                                  4:13.58   2    10
  2 New Canaan A                              4:19.76   2     8
  3 Woodland A                                4:26.48   2     6
  4 Masuk A                                   4:34.74   2     5
  5 Pomperaug A                               4:35.86   1     4
  6 Bethel A                                  4:41.20   2     3
  7 New Canaan B                              4:41.31   2     2
  8 Wilton B                                  4:43.58   2     1
  9 Woodland B                                4:46.26   1      
 10 Wilton D                                  4:46.74   1      
 11 Darien B                                  4:47.45   1      
 12 Darien A                                  4:47.64   1      
 13 Pomperaug B                               4:49.27   1      
 14 Wilton C                                  4:52.07   1      
 15 Wilton E                                  4:57.91   1      
 16 Darien C                                  5:16.42   1      

                     Varsity Boys One Mile Run                      
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Andrew Malling        12 New Canaan            4:40.40   2    10
  2 Allessandro Malagoli  10 New Canaan            4:46.65   2     8
  3 Davis Cote            10 Wilton                4:52.81   2     6
  4 Ryan Lytle            11 New Canaan            4:54.23   2     5
  5 Nicholas Ivanov       11 Wilton                4:59.33   2     4
  6 Michael Connelly       9 Pomperaug             5:01.26   2     3
  7 Evan Gallagher        11 Bethel                5:02.83   2     2
  8 Chase Young            9 Woodland              5:18.53   2     1
  9 Joshua Smith           9 Darien                5:19.93   2      
 10 Ryan Dudley           11 Bethel                5:21.85   2      
 11 Colin Slavin           9 Woodland              5:23.08   2      
 12 Evan O'Rourke          9 Darien                5:29.76   1      
 13 Charlie Schwarz       12 Woodland              5:31.72   1      
 14 Aram Russell          12 Darien                5:35.43   1      
 15 Jack Schwarz          10 Woodland              5:38.44   1      
 16 Edward Rowley         10 Wilton                5:39.67   1      
 17 Aiden Donnelly        11 Masuk                 5:40.36   2      
 18 Cole Stefan           11 Wilton                5:42.85   1      
 19 Oliver Power          10 New Canaan            5:45.05   1      
 20 Michael Eisenman      11 Masuk                 5:45.14   1      
 21 Dylan Jones            9 Darien                5:46.09   1      
 22 Rowan Hagey            9 Darien                5:49.54   1      
 23 William Lowry         11 Pomperaug             5:50.65   2      
 24 Jonah Lesiw            9 Masuk                 5:53.85   1      
 25 Dhruv Rokkam           9 Wilton                6:03.75   1      
 26 Jaeden Barrow         10 Bethel                6:03.85   1      
 27 Andrew Resnick        10 Masuk                 6:07.30   1      
 28 Stuart Malone          9 Masuk                 6:08.97   1      
 29 Sean Donohue           9 Bethel                6:13.24   1      
 30 Daniel Rodrigues      11 Masuk                 6:14.54   1      
 31 Trevor Scholz          9 Masuk                 6:16.68   1      
 32 Kyle Mulloy            9 Masuk                 6:31.39   1      
 33 Matthew Huang          9 Wilton                6:50.80   1      
    Vincent Xu            10 Darien                     NT   1      
    Derek Chiapetta       11 Darien                     NT   1      
    Adam Pavlik           10 Masuk                      NT   1      
    Nicholas Piscitelli   12 Woodland                   NT   1      
    Dominic Locascio      10 Masuk                      NT   1      
    Jackson Boffey        11 Wilton                     NT   1      
    James Martin           9 Wilton                     NT   1      
    Daniel Matselyukh      9 Wilton                     NT   1      
    Robert Doyle          11 Bethel                     NT   2      
    Xander Goodwin        12 Bethel                     NT   2      
    Henry Specht          12 Bethel                     NT   2      

                     Varsity Girls One Mile Run                     
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Time H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Ava Graham             9 Bethel                5:51.00   2    10
  2 Peyton Gildersleeve   10 Wilton                5:52.00   2     8
  3 Emma Slavin           11 Woodland              5:53.00   2     6
  4 Jaden Young           10 Woodland              5:54.00   2     5
  5 Miranda Anastasakis    9 Bethel                5:55.00   2     4
  6 Julianne Teitler       9 Darien                6:02.30   2     3
  7 Breanne Shipman       10 New Canaan            6:08.00   2     2
  8 Chloe Poulos           9 Woodland              6:16.00   2     1
  9 Emily Mrakovcic        9 Wilton                6:20.70   1      
 10 Charlotte Van Ingen   10 Darien                6:20.90   2      
 11 Jill Brotherton       11 Woodland              6:27.00   2      
 12 Kayla Drmic            9 Woodland              6:28.00   2      
 13 Kaitlyn Popson        11 Darien                6:31.90   2      
 14 Kasey Beard            9 Woodland              6:37.78   1      
 15 Charly Covello         9 Darien                6:38.01   1      
 16 Nina Rodriguez        12 Darien                6:45.75   1      
 17 Karis Sims            10 Pomperaug             6:55.96   1      
 18 Magdalena Lewicki     10 Woodland              6:59.35   1      
 19 Cate McCabe           12 Wilton                7:01.36   1      
 20 Johanna Specht        10 Bethel                7:04.80   1      
 21 Hayley Sayewitz        9 Wilton                7:30.72   1      
 22 Cady Ferguson          9 Wilton                7:30.88   1      
 23 Ain Badami             9 Wilton                7:43.03   1      
 24 Sinead Roche           9 Wilton                7:48.40   1      
 25 Chloe Armstrong        9 Wilton                7:55.53   1      
  s Lauren Gallagher       9 Bethel                     NT   2      

          Varsity Boys 1500 Meter Sprint Medley Relay          
===============================================================
    Team                                          Time H#   Pts
---------------------------------------------------------------
  1 Wilton A                                  3:51.07   2    10
  2 Wilton B                                  3:51.72   2     8
  3 Woodland A                                3:54.06   2     6
  4 Darien A                                  4:02.61   2     5
  5 Bethel A                                  4:06.10   1     4
  6 Woodland B                                4:08.50   1     3
  7 New Canaan A                              4:10.95   2     2
  8 Masuk A                                   4:11.30   2     1
  9 Wilton C                                  4:14.53   1      
 10 Masuk B                                   4:26.04   1      

        Varsity Girls 1500 Meter Sprint Medley Relay        
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 Woodland A                                4:35.22     10
  2 New Canaan A                              4:39.59      8
  3 Pomperaug A                               4:41.41      6
  4 Masuk A                                   4:43.20      5
  5 Woodland B                                4:53.31      4
  6 Wilton A                                  4:54.79      3
  7 Wilton B                                  4:58.51      2
  8 Darien A                                  5:00.84      1

                Varsity Boys 4x225 Meter Relay                 
===============================================================
    Team                                          Time H#   Pts
---------------------------------------------------------------
  1 Masuk A                                   1:56.30   4    10
  2 Wilton A                                  1:58.20   4     8
  3 Darien A                                  2:01.86   4     6
  4 Pomperaug A                               2:02.02   4     5
  5 Masuk B                                   2:03.05   3     4
  6 Wilton C                                  2:08.63   1     3
  7 Wilton B                                  2:08.86   2     2
  8 Bethel B                                  2:13.61   1     1
  9 Woodland B                                2:14.17   2      
 10 Bethel A                                  2:15.32   3      
 11 Wilton E                                  2:16.23   2      
 12 Darien B                                  2:16.33   3      
 13 New Canaan A                              2:17.22   3      
 14 Darien D                                  2:19.64   3      
 15 Wilton D                                  2:21.74   1      
 16 Darien C                                  2:29.93   2      
 17 Pomperaug B                               2:31.41   1      
  s Masuk C                                        NT   2      
 dq Woodland A                                     NT   4      

                Varsity Girls 4x225 Meter Relay                
===============================================================
    Team                                          Time H#   Pts
---------------------------------------------------------------
  1 Woodland A                                2:26.38   3    10
  2 Masuk B                                   2:26.72   1     8
  3 Wilton A                                  2:26.77   3     6
  4 Pomperaug A                               2:27.17   3     5
  5 Wilton B                                  2:28.74   2     4
  6 Wilton E                                  2:32.23   1     3
  7 Wilton C                                  2:33.21   2     2
  8 Woodland B                                2:34.23   2     1
  9 Masuk A                                   2:34.24   3      
 10 Masuk C                                   2:37.17   2      
 11 Bethel A                                  2:37.92   1      
 12 Wilton D                                  2:38.46   1      
 13 Darien A                                  2:40.09   2      
 14 Pomperaug B                               2:40.15   3      
 15 Darien B                                  2:48.53   1      

               Varsity Boys 4x750 Meter Relay               
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 New Canaan A                              8:34.11     10
  2 Wilton A                                  8:51.70      8
  3 Bethel A                                  8:53.41      6
  4 Pomperaug A                               9:07.92      5
  5 New Canaan B                              9:39.03      4
  6 Masuk A                                  10:27.02      3
  s Wilton B                                       NT       

              Varsity Girls 4x750 Meter Relay               
============================================================
    Team                                          Time   Pts
------------------------------------------------------------
  1 New Canaan A                             10:13.97     10
  2 Wilton A                                 10:23.10      8
  3 Bethel A                                 10:51.54      6
  4 Darien A                                 11:09.13      5
  5 Wilton B                                 11:09.15      4
  6 Darien B                                 11:56.63      3
  s Guilford A                                     NT       
  s Pomperaug A                                    NT       
  s Wilton C                                       NT       

                       Varsity Boys Shot Put                        
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Dean Pallas           11 Bethel               43-02.00   3    10
  2 Jaden Williams        11 Norwalk              42-08.00   1     8
  3 Mason Kelsey          12 Bethel               39-02.50   3     6
  4 Max Forte             12 New Canaan           38-09.50   3     5
  5 Matthew Resnick       12 Masuk                37-10.00   3     4
  6 Carlos Major          11 Norwalk              37-00.00   3     3
  7 Connor Volpe          12 New Canaan           35-06.00   3     2
  8 Samuel Papp           11 Norwalk              34-10.50   3     1
  9 Andrew Donovan        12 Darien               34-08.00   3      
 10 Luke Rioux            10 Bethel               33-06.50   2      
 11 Matt Gulbin           10 Wilton               33-03.00   1      
 12 Lorenzo Delfino       10 Norwalk              32-02.00   1      
 13 Chad Hermann          12 New Canaan           31-02.00   2      
 14 Thomas Welch          11 New Canaan           31-00.00   2      
 14 Josh Oberst           12 Norwalk              31-00.00   2      
 16 Colin Smith           12 Darien               30-06.00   2      
 17 Danny Torres          11 New Canaan           29-09.50   2      
 18 Max Greenberg         10 Wilton               27-07.50   1      
 19 Nathan O'Neil         12 Bethel               27-02.50   1      
 20 Keegan Mcdonough      11 Masuk                27-01.50   1      
 21 David Michaud         12 Woodland             26-08.00   2      
 22 Colin Jarnutowski      9 Masuk                25-08.00   1      
 23 Zach Drewey            9 Woodland             24-04.00   2      
 24 Jack Jachino          10 Darien               23-06.50   1      

                       Varsity Girls Shot Put                       
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Jasmine Michie        11 Woodland             34-00.50   3    10
  2 Naomi Cimino          11 New Canaan           32-04.50   3     8
  3 Ashley Hagander       10 Darien               29-05.00   3     6
  4 Madeline Coco         12 Pomperaug            29-03.00   3     5
  5 Margaux Brennan       12 New Canaan           29-01.50   3     4
  6 Kelsey Savoy          12 Pomperaug            27-04.50   2   2.5
  6 Lucia Lampard         11 Wilton               27-04.50   3   2.5
  8 Layne Cronin          12 Woodland             26-04.00   2     1
  9 Chloe Adams           10 New Canaan           26-03.00   2      
  9 Jayne Konatsotis      12 Wilton               26-03.00   3      
 11 Andie Carroll         12 New Canaan           24-11.00   2      
 11 Lauren Rancourt       12 Masuk                24-11.00   3      
 13 Kaylee Karus          10 Wilton               22-05.00   2      
 14 Emma Breen            10 Bethel               21-07.50   1      
 15 Anne Habeck           12 Bethel               20-00.00   1      
 16 Alexa Mejia            9 Wilton               19-05.00   2      
 17 Jacqueline V Osio Car  9 New Canaan           18-00.50   1      
 18 Gabia Zoruba          10 Wilton               17-08.00   2      
 19 Maria Fiore           11 Masuk                17-07.00   1      
 20 Ashley Merkle          9 Wilton               16-07.50   2      
 21 Nicolle Chesney       10 New Canaan           16-05.50   1      
 22 Karissa Gauman        11 Bethel               15-08.50   1      
 23 harmony Zhao          11 Masuk                12-03.00   1      

                       Varsity Boys Long Jump                       
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Nick Balenzano        11 Darien               19-07.50   3    10
  2 John Peiser           12 New Canaan           18-07.50   3     8
  3 Wooder Thoby          10 Wilton               18-06.00   3     6
  4 Christopher Carratu   11 New Canaan           18-00.00   3     5
  5 Aiden Hills           11 Darien               17-08.00   3     4
  6 Carson Depp           11 Darien               17-04.00   2     3
  7 Garrett Martin        10 Darien               17-01.00   1     2
  8 Dylan Torok           11 Masuk                17-00.25   3     1
  9 Noor Ashrifeh         Jr Darien               16-09.00   2      
 10 John Macfarlane       11 Masuk                16-05.00   2      
 10 Bryan Shea            12 Woodland             16-05.00   2      
 12 Conrad Filippone      10 Woodland             16-02.50   2      
 13 Vincent Xu            10 Darien               15-07.00   2      
 14 Alexander Zanin       11 Darien               15-02.50   1      
 15 George Viebrock III   11 Bethel               14-06.00   1      
 16 Colby Powers          11 Darien               14-01.00   2      
 17 Andrew Babson          9 Masuk                12-03.00   2      

                      Varsity Girls Long Jump                       
====================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark H#   Pts
--------------------------------------------------------------------
  1 Megan McFarland       12 Masuk                14-07.50   2    10
  2 Stephanie Poynton     12 Woodland             14-01.00   2     8
  3 Nicole Popham         10 Bethel               13-03.00   1     6
  4 Kate Hodska           10 Masuk                13-01.50   2     5
  5 Eliana Bukai           9 New Canaan           12-10.50   2     4
  6 Zoe Graham            11 Bethel               12-10.00   2     3
  7 Joen Echeverria       11 Darien               12-08.00   2     2
  8 Gretchen Bunovsky     12 Masuk                12-07.50   2     1
  9 Lauren Rancourt       12 Masuk                12-07.00   2      
 10 Abby Colt             10 Woodland             11-03.00   1      
 11 Hailey Bernier        11 Woodland             11-01.00   1      
 12 Eliana Cambra         11 Woodland             10-09.50   1      
 13 Alyssa Van Alstyne    12 Woodland              9-02.50   1      

                     Varsity Girls High Jump                     
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Grace Stephens         9 Masuk                 4-10.00     10
  2 Madison Samperi       12 Masuk                 4-08.00      8
  3 Stephanie Poynton     12 Woodland              4-06.00      6
  4 Madchen Carrier       10 Darien                4-02.00      4
  4 Eliana Bukai           9 New Canaan            4-02.00      4
  4 Eliana Cambra         11 Woodland              4-02.00      4
  7 Sydney Grillo         12 Woodland              4-00.00    1.5
  7 Alyssa Van Alstyne    12 Woodland              4-00.00    1.5
  7 Alyssa Flagg           9 Darien                4-00.00       

                     Varsity Boys High Jump                      
=================================================================
    Name                  Yr Team                      Mark   Pts
-----------------------------------------------------------------
  1 Dylan Torok           11 Masuk                 5-10.00     10
  2 John Peiser           12 New Canaan            5-08.00      8
  3 Kieran Daly           12 Darien                5-06.00      6
  4 Wooder Thoby          10 Wilton                5-04.00      5
  5 Eric Meade             9 Woodland              5-04.00      4
  6 Bryan Shea            12 Woodland              5-02.00      3
  7 Jackson LaSusa        10 New Canaan            4-10.00      2



           Varsity Boys Team Scores (9 Events Scored)            
==========================================================================
    Team                        Pts    Spr  Dst  Hrd  Rel  Thr  Jmp  Oth 
--------------------------------------------------------------------------
  1 Wilton                      83      0   10   15   47    0   11    0  
  2 New Canaan                  82      0   23    3   26    7   23    0  
  3 Masuk                       57      0    0   20   22    4   11    0  
  4 Darien                      40      0    0    1   14    0   25    0  
  5 Bethel                      31      0    2    0   13   16    0    0  
  6 Woodland                    23      0    1    0   15    0    7    0  
  7 Pomperaug                   18      0    3    0   15    0    0    0  
  8 Norwalk                     12      0    0    0    0   12    0    0  


           Varsity Girls Team Scores (9 Events Scored)           
==========================================================================
    Team                        Pts    Spr  Dst  Hrd  Rel  Thr  Jmp  Oth 
--------------------------------------------------------------------------
  1 Woodland                    80      0   12    5   31   11   21    0  
  2 Masuk                       62      0    0   10   18    0   34    0  
  3 New Canaan                  59      0    2    9   28   12    8    0  
  4 Wilton                     58.5     0    8    5   43   2.5   0    0  
  5 Pomperaug                  32.5     0    0   10   15   7.5   0    0  
  6 Bethel                      32      0   14    0    9    0    9    0  
  7 Darien                      24      0    3    0    9    6    6    0